https://www.youtube.com/watch?v=t5X80U1OWwo

Czym jest akcja stacji TVN?

Projekt plaża TVN” – Witajcie ponownie, w kolejnym tekście moim celem jest przedstawienie projektu, którego byłem miałem szansę być częścią ponad 4 lata. Jest to projekt świetnie promujący stację TVN jak i miast, w których się odbywa się wydarzenie co daje możliwość kreowania marki stacji za pomocą ciekawego wydarzenia odbywającego się w większości miast nadmorskich w Polsce i świetną promocją miast nadmorskich w telewizji ogólnopolskiej.

Czym się zajmujemy?

https://projektplaza.tvn.pl/galeria,2628,g/projekt-plaza-2018-ustka,60245/projekt-plaza-ustka-52-jpg,22.html

Ekipa zajmująca się tworzeniem rozkładającego miasteczka składającego się z reklamodawców na plażach jeździ przez okres wakacyjny będąc tydzień w danej miejscowości, z której odbywają się wejścia telewizyjne w wybranych programach stacji TVN.

Gdzie się odbyło wydarzenie?

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/projekt-plaza-2017-do-jakich-miejscowosci-zawita-miasteczko-tvn-terminarz-harmonogram-58411.html

Wpływa to na wizerunek miasta w kraju, jak również może wpłynąć na przyciągnięcie nowych turystów i pozytywny wizerunek stacji kojarzący się z przyjemnym spędzeniem czasu w dzień i atrakcjami związanymi z wieczornymi koncertami największych gwiazd polskiej sceny rozrywkowej.
Już od lat ekipa telewizji TVN organizuje „Projekt plaża TVN”. W tym roku ta ciesząca się bardzo dużą popularnością impreza przez weekend gościła w Międzyzdrojach, Dziwnowie, Kołobrzegu i Krynicy Morskiej.

Jakie wydarzenia czekają odwiedzających?

https://projektplaza.tvn.pl/galeria,2628,g/projekt-plaza-2018-ustka,60245/projekt-plaza-ustka-52-jpg,22.html

Z myślą o najmłodszych powstawały strefy „Kids Club”. W ich ramach do dyspozycji dzieci były place zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzili wiele konkursów z upominkami. Również starszym gościom wydarzenia nie groziła nuda na plaży. Kiedy maluchy skupiły się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostali szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach sportowych i czysto rozrywkowych. furorę zrobiło pływanie na desce SUP, skakanie na trampolinie wodnej czy wspinaczka na nadmuchiwanej ściance.

Kto gościł w tym ostatnich latach?
https://gp24.pl/ustka-projekt-plaza-tvn-ustczanie-bawili-sie-z-gwiazdami-programu-you-can-dance-zdjecia/ar/4406899

Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekały zajęcia z zumby i tańca rozrywkowego. Była strefa letniego kina player.pl, w ciągu trzech dni na terenie miasteczka można było spotkać  aktorów oraz uczestników popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”).

Co w przyszłości?

Kilka lat było tak jak na przedstawionym filmie, a w tym roku czeka nas powrót do plażowej rozrywki, a projekt stacji TVN zawita to nowych 6 lokalizacji podawanych na stronie stacji. A to wydarzenie będzie można tak jak kilka lat temu oglądać w programach

Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanych ekranie w „Dzień Dobry wakacje”, „Co za Tydzień” (na antenie TVN i TVN Style), na antenie TTV w programie „Tymczasem na plaży”.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/projekt-plaza-2017-do-jakich-miejscowosci-zawita-miasteczko-tvn-terminarz-harmonogram-58411.html